Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » KGFB. Allianz Legutóbbi...

Langi44 kérdése:

KGFB. Allianz Legutóbbi szerződés 33960. HUF Legújabb ajánlatuk 2022 04. 20 -ra 59 760-HUF /154 % emelés!!! / Az első telefoni egyeztetés után lehetséges csökkentés: 43 080 HUF, igy csak + 26.8% !! Lehetséges ez? Az autó 6-éves 29000 km/év B6

Figyelt kérdés
CLB összehasonlítás szerint csak a Groupama, és az Union jobb némileg

#KGFB ezévi biztosítás
2022. márc. 5. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová mész, ennyi. Más sem járt jobban. Minden emelkedik, sajnos.
2022. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az autó kevesebbet számít, mint az üzembentartó. Ha máshol olcsóbb, akkor válts...
2022. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vortrex ***** válasza:
Az allianz oldalán van egy olyan opció hogy biztosítási díj újraszámolása, ha ott játszol kicsit az adatokkal, pl. kevesebb mint 5000km-t mész egy évben, most volt műszakin, csak egy sofőr vezeti, a család nem utazik benne, egy összegben fizetnéd online, akkor egész becsületes biztosítási díjat ki lehet alkudni.
2022. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ideje váltani...
2022. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nemrég kaptam meg én is az új ajánlatot, nekem is közel 20 ezer forinttal fog emelkedni, bár még majd az adatokat tervezem módosítani, mert nem minden stimmel, amit küldtek. Először meglepődtem, de akkor úgy látszik mindenki hasonló emelkedésben részesül.
2022. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat a "projekt" lezárult!
2022. márc. 30. 11:01
 7/8 Atosz7 ***** válasza:

Ha gondolják én tudok egyet kalkulálni, ami semmibe nem kerül csak vegyék fel velem a kapcsolatot. Szanics Attila 06305241242

Biztosítónál dolgozom és nevet nem írnék a reklám miatt.

Üdv!

2022. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vortrex ***** válasza:
Hawer, nem tűnsz rossz szándékú embernek, de ne legyél már ennyire ostoba, hogy egy anonim oldalon személyes információkat osztasz meg, még segítő szándékkal se. Bárki visszaélhet vele, és nem egy jó reklám, akár az állásodba is kerülhet. Ha valaki beszél a biztosítóddal, hogy mit ígértél neki gyakorkerdesek.hu-n, átforgatnak a székedben az biztos...
2022. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!