Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Üdv! Van egy törött autóm...

Üdv! Van egy törött autóm amit hivatalból ideiglenesen kivontak, szóval se rendszáma nincs, se forgalmija. Így adásvételivel eltudom e adni? És ha igen akkor a rendszám és forgalmiszám rovatba mit írjunk?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 03:11
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudod eladni.
2022. márc. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Az érvényes rendszámát és a forgalmiban lévő adatokat írd.

Ja, higy az nincs. Te megvennél ilyen autót?

2022. márc. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alkatrésznek szeretné megvenni egy olyan ismerősöm akinek a nevén sosem lesz semmi, ezért átiratni sem szeretné. Nekem csak annyi lenne fontos hogy ne maradjon a nevemen az autó, és ne foglalja a helyet. Ha ez nem megoldható, akkor beadom a bontóba.
2022. márc. 29. 07:33
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
A bontó sem veszi be papírok nélkül.
2022. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudok csinálni vele hogy ne legyen a nevemen?
2022. márc. 29. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Kifizeted a büntit, ami miatt ideiglenesen kivonták a forgalomból (ez alól úgysem tudsz kibújni). Vissza kapod a forgalmit, rendszámot, és eladod.
2022. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A büntetést aznap kifizettem amikor megkaptam a csekket, de nem kaptam vissza se a forgalmit se a rendszámot.
2022. márc. 29. 23:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Bementem az okmányirodába, azt mondták hogy nyugodtan eladhatom az elöző adásvételin szereplő forgalmiszám és rendszámmal. Köszönöm a válaszokat! :)
2022. márc. 30. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!