Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi időbe telik egy motor...

Mennyi időbe telik egy motor lefojtása és papírozása?

Figyelt kérdés
Szóval, szeretnék egy Honda CB600F-et venni, ha nem találnék egyet lefojtva olyan árkategóriában amennyim lenne rá, de a kérdés inkább az, hogy mennyi idő ez az egész amíg lefojtják nekem a motort és amíg elintézik a papírmunkát, hogy tudjam használni A2-es jogsival.
2022. ápr. 2. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a műszakin nem menne át, ha véletlenül akadna valaki, aki megcsinálná..de az nem ér semmit

Csakis digitálisan lehet korlátozni, de annak sincs semmi értelme.

2022. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó idő. Arra figyelj, hogy alapból max 70 kW lehet lefojtás előtt. Azaz a legtöbb Hornet nem fojtható, mivel 71-75 kW között vannak.
2022. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kettes, nem igaz!

A pc36 az pontosan 70Kw 95Le, szóval azokat legálisan lehet teljesen fojtani és még vezethetem is utána. És én ezt a változatot is tervezem megvenni.

2022. ápr. 3. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Okés, attól még a legtöbb Hornet több, mint 70 kW. Csak gondoltam figyelmeztetlek, mert ezt a részét sokan nem tudják :) Nem kioktatás volt, hanem segíteni próbáltam, hogy nehkgy olyat vegyél, amit nem tudsz fojtani később.
2022. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!