Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Cseréljek-e motort külföldön?

Cseréljek-e motort külföldön?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk ki hollandiába párommal, és az autónkkal van egy pár probléma. Na most felajánlotta nekem itt a szerelő, hogyha túl sokba kerülne, akkor egyszerűen fognak egy használt motort, és kicserélik, mert nekem az úgy olcsóbb lesz. Na most olvastam itt rémhíreket kis hazánkbeli papírozásról. Mit gondoltok, van-e értelmes lehetőség ennek a lefolytatására annélkül, hogy haza kelljen menni egy 5 hónapon belül (merthogy dolgozni jöttünk ki, vagy mi az isten)?

2017. máj. 15. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Én olyan rációt látok ebbe, hogy ha nem mostanába lesz műszakid és az előtt letudnád cserélni az autód akkor cseréltesd ki a motort.Persze ez nem igazán szabályos , mert le kéne papíroztatni, de műszakin kívül senki se fogja ezt nézni.
2017. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt azért nehezen hiszem, hogy Hollandiában csak úgy cserélnek motort az autókban, papírozás nélkül. Ott a műszaki vizsga nem nézi, mi van az autóban?
2018. ápr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!