Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lekéstem KGFB évfordulót a...

Lekéstem KGFB évfordulót a váltással, nincs semmi módja felmondani már?

Figyelt kérdés
Évforduló előtt vagyok két héttel és nem 30 nappal, hogy fel tudjam mondani. Viszont a díj a kétszeresére emelkedett: 140/évre. Nincs lehetőség vagy trükk a felmondásra már? Amivel kevesebbet bukok mint így?

2022. ápr. 7. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hacsaknem eladó az autót, akkor lemondhatod bármikor. Anelkul viszont csak az évforduló előtt 30 napig tudod lemondani, ha lekésed, akkor nincs mit tenni. Jövőre ne felejtsd el.
2022. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valamelyik családtagod bejelented üzembentartónak, akkor ő tud teljesen új biztosítást kötni. Az a baj, hogy ezt az okmányirodában is intézni kell, mert bekerül a forgalmiba.
2022. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!