Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A kötelezöm most bonus 6-ba...

A kötelezöm most bonus 6-ba van ha veszek egy másik kocsit akkor ujra indul a bonus a nullárol vagy folytatom tovább b7röl?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 16:49
 1/5 Biggus Dickus ***** válasza:
Ha eladod a régit, akkor megtartod a bónuszt, ha második autót veszel, az A0-ról indul.
2010. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De van olyan biztosító társaság amelyik a második autóra már flottakedvezményt ad.
2010. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem ellopták az előző autómat. Bonus 7-ben voltam, és a mostanit innen folytattam. Kérd ki a biztosítótól a bonusigazolásodat, és nem 0-ról indulsz.
2010. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az előző autót eladod, akkor kell a kártörténeti igazolás, és akkor viheted tovább a B6-ot. B7-ben csak jövőre leszel.

Ha még egy autód lesz, az A0-ról fog indulni.

2010. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bónus nem autóhoz ha nem személyhez kötődik, csak károkozás esetén változik vagyis esik vissza ! De a második autó már egy azon személy nevén lévő mindig 0-ás!
2010. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!