Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Full friss jogsisként első...

Full friss jogsisként első autó kotelezoje Ausztriában hogy tudom megnézni mibe kerül majd nekem évente? Egy olyan 60-70 lóerős kocsira gondoltam kb 2005 évjárat Suzuki vagy hasonló. Én 24 éves vagyok

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosítok online kalkulátorával.
2022. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
100%

Nagyjaból annyo lesz havonta a biztositas ahány KW-os az autód,de inkabb kicsivelntöbb.

Egy 70lovas autó nagyjaból 50KW,tehát ilyen 55-60euro körül számolj.

Plusz még az anmeldung ami majdnem 200erika de az egyszeri osszeg

2022. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Durchblickeren pontosan ki tudod szamolni. A legjobb oldal, es meg is tudod online kotni a biztositast
2022. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, kitoltottem és az utolsó oldalon vannak extrák amiket be lehet a biztosításba venni mint plusz szolgáltatás. Ezek közül melyiket érdemes?


Én kezdőként gondolom a bónusz malus szerinti 09es csoport vagyok. Ha baleset történik akkor úgy tudom aki előrébb van a malusban azt hátrébb rakják, de ha én mint 9es csoportu , velem mi van? Egyszerűen még drágább lesz a biztosításom? Gondolom aki egy egy csoportot felfelé nyer az évek alatt az is ilyen max 5% kedvezmények lehetnek

2022. júl. 21. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!