Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha nincs az autó szèlvédőjèn...

Ha nincs az autó szèlvédőjèn a rendszám matrica akkor még a fekete forgalmin sem megy át? Nem is volt az autómon mikor megvettem ès sokon nem is látok

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellene lennie és nincs, nem megy át. Ha abból az időszakból való, amikor még nem kellett, nem hiányolja senki.
2022. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az Eu-s rendszámod van hanem a régebbi magyar zászlós akkor nem is volt rajta soha és nem is kell rá. Akkor pedig sehol nem lesz vele gondod.


Ha Eu-s rendszámod van akkor viszont kell és mielőbb intézd okmány irodába mert ha a rendőrmegállít elég egy rutin ellenőrzés miatt és meglátja hogy nincs akkor ugrik a forgalmid és a rendszám is. Meg persze bírság és szigorított műszakira viheted az autódat.

2022. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a fekete forgalmi?


Egyébként magán a műszaki vizsgán átmegy, de felírják a forgalmiba, hogy pótold, irány az okmányiroda. De természetesen műszaki előtt is pótoltathatod :)

2022. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, csak EU-s szélű (2004 május utáni kiadott) rendszámhoz tartozik olyan matrica. Ha korábbi, akkor nem kell ezzel foglalkoznod.
2022. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
1750 Ft volt amikor én pótoltattam. Tényleg nem fér bele?
2022. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!