Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hivatalos papírboltból vásárol...

Hivatalos papírboltból vásárolt adásvételi szerződés 4. oldala miért nem üt át? Miért nem indigós? Eddig ez nem így volt..

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hivatalosan papír írószerboltból vásároltam, 3db adásvételit a holnapi autóvásárláshoz, de szomorúőan vettem észre, hogy amit töltök az elsó oldalon, csak a 2., 3., oldalra vetül át, a 4.-re SEMMI. Azt tudom, hogy mindegyiket eredetiben kell aláírni, de eddig nem volt üres a 4. oldal én úgy tudom.


Mind a három szerződés ilyen. Én vagyok pancser, vagy változott valami az adás-vételi szerződésekben?



2022. nov. 16. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Erősebben nyomd rá a tollat.
2022. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél alá egy indigót és vastag hegyű tollal jó erősen nyomd rá!
2022. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a vastagság miatt? Azért 3 papíron átütni, hogy még a 4. is olvasható legyen, nem olyan kis mutatvány, szóval ahogy írták előttem is, nyomd rá a tollat normálisan.
2022. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az aláírásának eredetinek kell lennie ott ezért nem indigós.

Eddig is így volt.

2022. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van exceben szetkesztett. Kitöltöd egyszer, kinyamtatod négy példányban, aláírjátok, kész. Én így csinálom mindig. Azt az indigós xart sose használom.
2022. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mitől hivatalos egy papírbolt?

Négy példányt átírni még az indigós hőskorban is nagy mutatvány volt. Ha sikerült valahogy olvashatót a negyedik példányra varázsolni, akkor átszakadt az első két példány, annyira kellett nyomni a tollhegyet.

Ráadásul, lehet, hogy a hivatalos papírboltban vásárolt négypéldányos adásvételi szerződés űrlapok nem kellően vékonyak, puhák és/vagy az indigó rossz minőségű.


A kormányablakokból, okmányirodákból ingyen elhozható „A közúti közlekedési nyilvántartásba bejegyzett jármű tulajdonjogának változását igazoló teljes bizonyító erejű magánokirat” nem is indigós. Ráadásul, kétoldalas. Gondolom, ez elég hivatalos beszerzési hely és űrlap.

2022. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!