Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Le tudok KRESZ vizsgázni...

Le tudok KRESZ vizsgázni februárban várakozási idő nélkül?

Figyelt kérdés
Az online anyag tanulásának kezdetétől max 9 hónapig le kell ugye vizsgázni. Így ha nem vizsgázom februárban, újra kell kezdenem az anyagot, ami nagy szívás volna. Az a gond hogy az összes autós suli márciusra tud csak időpontot adni, ami már késő. Tudtok bárhol az országban olyan lehetőségről, ahol még ebben a hónapban le tudok vizsgázni? Köszi a valaszokat!

2023. febr. 23. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2023. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Februárban? 3 munkanap van vissza belőle. Mégis hogy gondoltad, mikor mindenhol várólista van, és csak az iskolád tud lejelenteni vizsgára. Volt 9 hónapod, hogy megtanuld a Kreszt és levizsgázz, lusta voltál így mostmár hiába kapkodsz, ez nem úgy van, hogy csak odamész.

Privátot meg ne irogass,mint a másik kérdésed után, ha közölnivalód van azt itt írd le!

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..

2023. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A másik kérdést nem én írtam. Gondoltam egy próbát megér megkérdezni, de azért köszi. 🙂
2023. febr. 23. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mindenki ezt írja! 😂😂 Csak elég gyanús a hasonlóság, hogy neked is übersürgős.
2023. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!