Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után...

Tele kérdése:

Sikeres forgalmi vizsga után a 3nap várakozási idő fix?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne,hogy ma reggel 8kor sikerült a vizsgám,az oktató aztmondta 3 nap múlva(jövő csütörtökön) menjek okmányirodába a személyes adataimmal,bizonyitványommal és az e.ü-s kártyával.A kérdésem,hogy ez a 3 nap fix,vagy van akinek hamarabb feldolgozzák van akinek később?Szeretnék bemenni szerdán,mert akkor talán lehet rá esély,hogy pénteken bemenjek érte.


2019. márc. 22. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

20.án vizsgáztam én is, ugyanezt mondta az oktató hogy 3 nap után belehet menni, a papírokkal/okmányokkal.

Először a kormányablakba le kell adni a holmikat, utána az okmányiroda csinálja a fényképes hatósági részét.

2019. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért abban a péntekben ne reménykedj.
2019. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem illik hamarabb menni, az ügyintézésnek van egy átfutási ideje, három munkanap alatt elkészülnek, két nap alatt még nem biztos, és azzal csak feltartod az ügyintézőt, ha olyan adatokat kerestetsz vele a rendszerben, ami nincs ott..

Nem csak rólad szól ez, de ha tömegek kezdenének a határidő előtt "érdeklődni", az hová vezetne?

Joggal veszik zaklatásnak, ha nem várják meg a három munkanapot sem, nem olyan sok az, pláne hogy utána már csak 8 nap a kiküldés határideje, ami nem is olyan régen még 30 nap volt..

2019. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért rosz ez igynekem,mert ha csütörtökön csináltatom meg fix hohy péntekre nem lesz kész,hogy átvehessem okmányirodában,aztán jön a hétvége ami után gyakorlatos hetem lesz egész héten száz kilóméterre megyünk.Azért meg nem akaroktáppénzre menni hogy átvegyem.Viszont ezekszerint semmikép sincs értelme bemenni szerdán.
2019. márc. 22. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor postáztatod. Gondolom nem két hét alatt jogsiztál le, ennyit már csak kibírsz.
2019. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11,5hónap alatt lett meg a 3vizsga szoval már azóta várok,autót már vettem a jogsi kezdésnél.
2019. márc. 22. 19:19
 7/7 anonim válasza:
Én másnap már mentem is a kormányablakba és volt vizsgaigazolás a nevemen. Rá egy hétre meg is jött. Szóval nyugodtan menj be, lehetőleg egy olyan kormányablakba, ahol nincs nagy forgalom.
2019. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!