Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Első jogsi automatikus megigén...

Első jogsi automatikus megigénylése elektronikusan esetén nem kaptam visszaigazoló emailt + az egészségügyi alkalmasságira nem ír ki időpontot az "életút" menüpont alatt. Ez normális?

Figyelt kérdés
A héten sikeresen teljesítettem a forgalmi vizsgát, az elsősegély is meg van már régen, szóval minden készen áll. Ügyfélkapu segítségével megigényeltem az automatikus kiállítást, és az "életút" fülnél - ahol látom, hogy mikor teljesítettem az elsősegélyt és a forgalmi vizsgát - nem ír ki semmit az egészségügyi alkalmasságihoz (pedig az már nyáron megvolt, anélkül nem is mehettem volna kresz vizsgára, még a papír is megvan). Ez normális, vagy pánikoljak? :D Illetve visszaigazoló emailt sem kaptam arról, hogy pl rögzítették a kérvényezést vagy valami. Nem is kell, hogy ilyet kapjak?

2023. febr. 23. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem töltötte fel az EESZT-be, így nincs mit átemelni. Kérd meg a dokit, hogy pótolja a feltöltést.
2023. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az EESZT-ben tudod megnézni, hogy a háziorvos (asszisztense) feltöltötte-e a dokumentumot (alkalmassági vizsgálati lap) az elektronikus térbe.


Ellátások → Eseménykatalógus

Automatikusan a Végdátum az aktuális nap, a Kezdőnap 180 nappal korábbi nap. Módosíthatod.

A vizsgálat napjánál a jobb szélen a Részletek linkre kattints.

A felugró lapon, alul, jobb oldalon van egy EHR DUKUMNETUMOK gomb, arra kattints. És vagy van, vagy nincs.

A fenti egy biztos megnézési lehetőség; ha van, akkor láthatod a célszerű keresési helyén:

Ellátások → Egészségügyi és betegdokumentumok

Itt nem aktuális kezdő- és végdátum van; beállíthatod a megfelelő időtartományt. Akkor van értelme itt megnézni, ha az Eseménykatalógusban láttad. A Letöltés linkre kattintva, letölthető.


Az én háziorvosomnak nem sikerült feltöltenie, pedig használják az EESZT-t, a COVID oltásokat felvitték, e-recepteket hibátlanul raknak fel; ez, nem tudom, miért nem ment. Azt gondoltam, csak nem sietik el; két nap múlva telefonáltam, azt mondták, hogy a vizsgálat végén rögtön feltöltötték. Utólag, nem tudják.

Mivel láttam, hogy nem látom, nem is próbálkoztam a vezetői engedély online igénylésével.

2023. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a probléma áll fent. Neked végül hogyan oldódott meg?
2023. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. Sehogy, kb 3x próbálták meg megcsinálni, háziorvosom már idegbajt kapott tőlem, 3. alkalommal minden egyes adatot, betűrőről betűre átnézett, hogy stimmel-e... és úgysem működött..

Úgyhogy fogtam magam, irány a kormányablak. Odamentem nyitásra (időpont nélkül), kb félóra alatt sorra kerültem, és akkor így hagyományos módon lett elintézve a dolog.

2023. máj. 11. 20:48
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm a választ! Én nem csináltam végig ezt a procedurát, inkább bementem egyből a kormányablakba miután láttam, hogy online nem is olyan egyszerű.
2023. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!