Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor, ideglenesen vagy...

Ilyenkor, ideglenesen vagy véglegesen kivonják a forgalomból? --------->>

Figyelt kérdés

lejárt műszakival mentem a kocsival a rendőrök elvették a forgalmit. bírság még jött azt olvastam hogy 15 napon belül el lehet vinni hatósági műszakira, ha nem akkor kivonják a forgalomból.

de csak ideglenesen?


2010. okt. 7. 11:52
 1/3 A kérdező kommentje:
és még az lenne a kérdésem, hogy visszaszerezni a forgalmit mennyibe fog nekem kerülni a műszakival együtt?
2010. okt. 7. 11:53
 2/3 anonim ***** válasza:
igen ideiglenesen vonják ki, de ha nem tudod megoldani h elvidd müszakira 15 napon belül akkor vonasd ki inkább te az okmányirodába, mert az nem lesz olyan nagy herce-hurca mintha ök vonnák ki, az h mennyibe fog kerülni azt nemtudom, de ha uj forgalmi kell az 6000ft most az okmányirodába.
2010. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segírséget :d
2010. okt. 7. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!