Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lejárt műszakijú és zöldkártyá...

Lejárt műszakijú és zöldkártyájú autómat szeretném eladni, alkatrésznek, bontásra magánszemélynek. Hogy tudnánk ezt megoldani? Ki vonatja ki véglegesen a forgalomból?

Figyelt kérdés
Neki ilyen esetben akkor kötelező lenne az eredetiség vizsgálat, és a biztosítás kötése az autóra? Hogy adjam el neki? Írunk egy rendes adás-vételi szerződést, átadom a papírokat és ennyi? Köszönöm a segítséget előre is!
2009. okt. 1. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
hat nemtom,, annyira nem értek hozzá de sztem annyi elég ha leadod a rendszámot a rendőrségen, és utana csak egy sima adas vételi.. amugy mien verda? bocs ha hulyeséget irtam.
2009. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
93as twingo. Utánajártam annyit hogy az okmányirodában kell leadni, de csak ha van bontóból papírom, hogy leadtam. De én nem nekik akarom adni, akkor meg nem adnak ilyen papírt. Szóval ez a gond....
2009. okt. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!