Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező biztosítást határidő...

Kötelező biztosítást határidő előtt 2 nappal befizethetem?

Figyelt kérdés
Május 7-én telik le a 60 nap és ötödikén fogok fizetést kapni. Ha ötödikén befizetem a csekket az még jó úgy?
2023. ápr. 4. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Necces, mert van átfutási idő. Inkább utalj!
2023. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor utalj inkább holnap.
2023. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
semmiképp, a csekk díja érkezik be a leglassabban. Az utalás még éppen lekönyvelődik. Ennél csak az gyorsabb ha a biztosító számlavezető bankjánál személyesen fizeted be (kivéve ha ugyanaz a bank mint a tied) De miért nem az előző fizetéskor fizetted? Nem jó így kicentizni.
2023. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert átkellet iratnom meg olaj szűrő cserére vinnem és pénzem nem maradt most pedig vezérlést cserélnek benne ami 110k meg lakatoshoz vinném ami egy 100-as de akkor inkább vár egy kicsit a rozsda és előbb a csekket fizetem be
2023. ápr. 4. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!