Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ez hogy is működik?KGFB

Ez hogy is működik?KGFB

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, későn kaptam észbe, április 11.-én volt az évforduló, váltani szerettem volna biztosítót,mert most többet kell fizetnem,mint tavaly.Es most esett le,hogy elkéstem.Azt hittem,az utolsó negyedév befizetése után kell váltani(nem tudom,miért voltam ebben a hitben)..neten viszont azt olvasom,hogy évforduló esetén van lehetőség váltani,azaz évente egyszer.Akkor úgy tűnik,ezt most elkurtam?!Ez már sehogysem menthető,nem tudok már szerződést bontani?

2023. ápr. 23. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
30-60 nap között az évforduló előtt lehet váltani, ezt lekésted. Nem tudsz mit csinálni.
2023. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megér 12000 forintot és ráfordított időt a hercehurca, akkor családon belüli odavissza üzembentartó váltásokkal tudod megoldani (2*6000 az új forgalmik).
2023. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor azt hiszem,jó lecke volt,majd jövőre 😊 köszönöm!
2023. ápr. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!