Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Amazon kiszallito vagyok. A...

Amazon kiszallito vagyok. A Parkoloban parkoltam es amig kivittem a csomagot valaki felfeszitette es kirabolta az autot. A ceg rajtam akarja leverni a kárt. Jogos ez?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 10:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Feljelentés és a rendőrség megnézheti a felvételeket. A munkáltató nem tudhatja, hogy te loptad el, vagy tényleg kiraboltak.
2023. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen nem jogos. A munkavállaló anyagi felelőssége korlátozott, és több dologtól függ. A munkaadó maga szerintem nem is jogosult ennek megállapítására. Mértéke a bértől, egyebektől is függ, de kiemelt szerepet kap, hogy miképpen keletkezett a kár. Pl. ha valaki részegen felmászik a raktárban egy állványra, leránt egy csomó terméket, ami összetörik, komolyabb dolog, mintha simán ügyetlen. A legnagyobb anyagi felelősség akkor terheli, ha szándékosan okozott kárt.
2023. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az autot jol bezartam. Ebben 100000% biztos vagyok!!
2023. ápr. 25. 10:31
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Hívtál rendőröket?
2023. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Persze! Felvettek a panaszomat. Fotoztak párat. aztan elmentek. Fonokomet is hivtam. Mondta,hogy menjek vissza a raktarba. Ez tegnap volt.

Ma volt elbeszelgetesem es mondtak,hogy ram akarjak terhelni a károkat,mert biztosan nem zartam be. Es amugy is miert hagytam orizetlenul az autot.

Hmm..akkor hogy vigyem fel a 4.re csomagot?!

2023. ápr. 25. 10:52
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha látszik az erőszakos behatolás szerintem nem verhetik rád. Kamerák nem voltak a környéken?
2023. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Rendor megadta,hogy hol lehet erdekelodni, leadtam a fonokomnek. Meg maiket én is lefotoztam az autorol. Erdekes mert nem latszik rajta a betores,feszegetes.. kesobb feldobom a fotokat es mondjátok meg ti
2023. ápr. 25. 11:07
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
lehet volt kulcsuk ( eredeti vagy másolt ) ha nem található az autón erőszakos behatolásra nyom akkor sajnos ezt te fogod fizetni , esetleg ha van kamera de akkor is bizonyítanod kell hogy nem te hagytad ott a kulcsot nekik
2023. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ahova mentem ott tuti volt kamera,mert volt recepcio is,meg a gep nalam volt amikor atvette az ugyfel a csomagot es lefotoztam a csoamgot a kezebe. Nem fogom hagyni magam!
2023. ápr. 25. 11:19
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Melyik ország ez?
2023. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!