Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A törzskönyv mikor jön meg?

A törzskönyv mikor jön meg?

Figyelt kérdés

Május 15-én voltam benn a kormányhivatalban, és ott azt mondták, hogy a gépben azt látják hogy gravírozás alatt van.


Akkor még mennyi ideig gravírozzák?


Június 1-én jár le a 15 munkanap.



2023. máj. 25. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
3-4 hét szokott lenni általában.
2023. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szlovák rendszámos kocsiról van most szó? Visszavezette az Ódor Lajos a határellenőrzést, belpolitikai problémák miatt. Azért nem jöhet át.
2023. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne rugózz már megint ezen. Mondanám,hogy menj be az okmányirodába és kérj rá egy pecsétet, onnantól büntetés nélkül túlmehetsz a 15 napon ( nekem volt ilyen,mert nem kaptam időpontot?, csak éppen törzskönyv száma nélkül érvénytelen az adásvételid is.
2023. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as nem tom kiről beszélsz én még nem írtam ki kérdést.

Mire kerjek pecsétet?

2023. máj. 25. 18:30
 5/8 A kérdező kommentje:
2es. Nem, magyar.
2023. máj. 25. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Róla:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..


Törzsköny csak eladáskor kell, akkor mit számít neked,hogy mikor jön meg? Hacsak nem vagy te is,(vagy te vagy) olyan balek,hogy törzskönyv nélkül vettél autót.

Atíráshoz kell 15 nap, törzskönyv meg jön amikor jön. De ha jól emlékszem,akkor 1 hét alatt itt volt,ahogy az új jogsim is. Gyanítom,hogy ugyanott csinálják.

2023. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is átírás után egy héttel megjött.
2023. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mostanság 1-2 hét alatt megküldik
2023. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!