Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Használt autó vétel után a...

Használt autó vétel után a vagyonszerzési illetéket az okmányirodában tudom kifizetni a forgalmi meg törzskönyvel együtt?

Figyelt kérdés

Erről sehol nem találtam információt, csak azt írják, hogy ennek a vagyonszerzési illetéknek a befizetési bizonylata a feltétele, hogy kiadja az okmányiroda a nevemre a forgalmit, de azt sehol nem írták, hogy ezt hol vagy hogyan kellene befizetni pedig sok cikket elolvastam.


Logikusnak tartom, hogy amikor megyek átiratni akkor tudom ezt befizetni az új forgalmival, stb. együttesen? Vagy tévedek?


2023. júl. 6. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az átírás előtt kell a kormányablaknál.
2023. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tegnap is megkérdezted, az miért nem volt elég?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__biztositas-papirm..

2023. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm.


#2


Nem az én kérdésem..

2023. júl. 6. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Okmányirodában csak bankkártyával tudsz fizetni, azzal mindent kifizethetsz egy ablaknál. Ha neked nincs,akkor kapsz csekket, és mehetsz a postára, majd vissza a befizetési bizonylattal. Ezután kapod meg az új forgalmit, a törzskönyvet meg küldik postán.
2023. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Köszönöm, kártyával tervezek fizetni.

2023. júl. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!