Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ukrajnai jogosítvány honosítás...

Ukrajnai jogosítvány honosítása ha nem ukrán állampolgár vagyok?

Figyelt kérdés
Ukrajnában megcsináltam a jogosítványt mivel nem fogok itthon magyarban kifizetni fel millió Ft-ot a mocskoknak. Lehet honosítani itthon? És nem volt Ukrajnában lakcímem se és semmi dokumentum hogy ott voltam.

2023. júl. 24. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2023. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak bemegyek hogy magyarra akarok cserélni és megteszik? Mivel Ukrajna tagja a bécsi közúti egyezménynek?
2023. júl. 24. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha TÉNYLEG megcsináltad, és nem vetted a vasútállomáson, akkor lehet honosítani, természetesen. Ha hamis ukrán jogsit akarsz honosítani, azt inkább meg se próbáld. Lekérdezik az ukrán konzulátuson keresztül, van-e ilyen és ilyen számú vezetői engedély bejegyezve Ukrajnában.
2023. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet honosítani úgy,hogy itthon újravizsgázol, mivel Ukrajna nem EU tag, így nem elég csak magyarosítani az okmányokat. Feltéve ha túléled kinn,és nem visznek el kényszersorozással a frontra.
2023. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Ez egyáltalán nem így van. Ha az adott ország tagja a Bécsi Egyezménynek, nem kell vizsgázni semmiből. Lehetsz te afrikai vagy dél-amerikai is, ha az ország aláírta az egyezményt, simán honosítják kérelemre.
2023. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

“TÉNYLEG megcsináltad, és nem vetted a vasútállomáson, akkor lehet honosítani, természetesen.”


Attól, hogy nem tanult, nem biztos, hogy hamis. Az ukrán tanuló vezetők 90%-a ugyanis így kapja a jogosítványt. Vizsgára kell bemenni, ott csinálnak rólad fotót, az oktató helyetted megcsinálja az elméletet (te ülsz a gép előtt, mert ott kamera van, ő meg mögötted a vezetek nélküli egerrel kattintgat).

Forgalmi vizsgát meg beírják, hogy sikeres. Tehát egyszer kell megjelenned.

Persze járhatsz is, de úgy paradox módon jóval drágább. Két éve az említett módon 350$ volt a jogsi, ha jársz, akkor meg 450-500$ körül. De ugyanúgy fizetned kell a forgalmi vizsgán, mert akkor is megbuktatnak ha tökéletesen vezetsz :) korrupció nélkül nem vizsga a vizsga

2023. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

@6 vagyok, ez a rész viszont arra mutat, hogy mégiscsak hamis: “nem volt Ukrajnában lakcímem se és semmi dokumentum hogy ott voltam.“

Enélkül ugyanis hivatalosan nem regisztrálhattak be oktatásra. Orvosi papir is kellett (volna).

Okirathamisitas jobb esetben, rosszabb esetben meg karambolt csinálsz és megölsz valakit. Tessék tanulni.

2023. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
#7 Igen, nekem is ez szúrt szemet. Minimum tartózkodási hely kell, hogy hivatalosan jogsit csinálj - kb. akárhol. Én az ilyet semmibe se nézem... ez rohadtul nem játék, és ilyen hamis jogsis barmok grasszálnak az utakon. 😑
2023. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Cumizzatok le 7es es 8as
2023. júl. 24. 23:44
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Lecumiztad te már magad, vettél és fészerben nyomtatott hamis dokumentumot, kifizettél érte egy csomó pénzt és nem ér semmit se xD
2023. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!