Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor hogy működnek a...

Ilyenkor hogy működnek a papírozàsok?

Figyelt kérdés
fél éve vettem meg az első autómat, minden papírt a kereskedő intézett. most el fogom cserélni az autót,ràfizetèssel. ilyenkor hogy fog kinézni a papírozás? megírjuk az adásvételit, és nekem utàna le kell adnom a forgalmit a kormányablakban? a biztosítással mi a helyzet? netrisken lett megkötve, a groupamànàl. Ez az autó kw-ban majdnem a fele lesz, mint a mostani kocsimnak. ilyenkor mi a teendő? egy másik csomagba àt kell kérnem magam?
2023. júl. 27. 03:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mièrt adnàd le a rendszàmot? Azt adod a kocsival. A biztosítàst lemondod , ès kötsz ujat, akivel cserèlsz ő is újat köt a sajàt nevère a kocsira.
2023. júl. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi koràn van, forgalmit irtàl nem rendszàmot. A kormànyablakba beviszed az adàsvètelit, a forgalmit se adod le. Amikor az új tulaj megy majd àtíratni , kap màsikat a règit pedig elveszik tőle.
2023. júl. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és akkor a másik kocsi forgalmijàba hogy fog az én nevem bekerülni?
2023. júl. 27. 06:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy te is elmègy eredezisègvizsgàra, onnan pedig a kormànyablakba àtiratni. Ott elkèrik tőled is a règi forgalmit, kapsz egy újat ami màr a te nevedre szól. Ugyan azt a műveletet csinàlod újra , mint mikor az első autódat vetted
2023. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehàt neki ugrok mègegyszer, mindketten mentek a az autóitokkal , mindenki viszi a kocsi papírjait. Te viszed azt a forgalmit ami mèg a sràc nevère szól, ô pedig viszi azt amit a te nevedre. Ott leadjàtok, bemutatjàtok az eredetisèg vizsgàn kapott papírokat, kifizetitek a költsègeket, aztàn mindketten megkapjàtok az új forgalmit ami màr a a sajàt nevetekre szól.
2023. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, így már érthető. amikor én vettem az első autóm, akkor lefoglalóztam, 2 nap múlva meg csak vittem a maradék pénzt, és megkaptam a kulcsokat.
2023. júl. 27. 06:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom.akkor kereskedèsből vetted ès intèztèk a papirokat. Most egy kicsit màs lesz. Kötsz új biztosítàst , elmègy eredeti vizsgàra, ennek a vàrható költsègère talàlsz neten kalkulàtort. Ott megkapod a papirokat ès mehetsz is az okmànyirodàba. Balesetmentes közlekedèst!
2023. júl. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eredetvizsgàt el tudja intézni nekem más is amúgy? mert a sràc amúgy ismerősöm, aztàn kérdeztem hova szokott ő menni eredtvizsgàra, mondta hogy hova, aztàn kérdezte hogy elintézze nekem? mondtam hogy megköszönném, de többet nem beszéltünk erről. kellenek a személyes adataim hozzá?
2023. júl. 27. 07:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kellenek az adataid , ès ha nem te intèzed adnod kell egy meghatalmazàst. Èn azt javaslom inkàbb intèzd te. Ha kiderül van valami zűr a kocsival vissza tudsz lèpni mèg időben.
2023. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!