Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Amerikai rendőrautó piros...

Amerikai rendőrautó piros index-szel,magyar rendszámmal? Király volt,de itt már mindent szabad? XD

Figyelt kérdés

Láttam ma az M5-ösön egy Chevrolet caprice 1990 évjárat körüli rendőrautót,bebugyolált fényhíddal,de tök eredeti lehetett magyar rendszámmal,régi klasszikus piros indexes(amikor a világítás átvált indexre)

Baromi jól nézett ki,csak nem értem,hogy a magyar autósokat mindig riogatják,hogy egy izzó miatt agyonlőnek műszakin,ennek ellenére egy USA szabványos kocsi meg csak így megy ide oda magyar rendszámmal?

Nem a kocsit nem értem,hanem tényleg ennyire mindent szabad itthon?

Gondolom a huszonéves rendőrgyerekek még tapsolnak is az ilyen kocsikra.

Amúgy Ász volt a gép!



2023. aug. 17. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Magyarország területén belül sehol nem mehet ilyen indexszel. Engem egy ukrán Porsche Cayenne lepett meg a múltkor, egyszerűen nem értettem Újbudán, hogy a belső sávban minek villogtatja a féklámpát, mire rájöttem, hogy indexel. Rohadtul zavaró, nem vagyunk hozzászokva, mellesleg Amerikában is már több tanulmány kihozta, hogy ráfutásos balesetek esetén sokkal többször piros az index, nem sárga, ők sem mindig regisztrálják, hogy valaki előttük kanyarodni fog és lassít.
2023. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha veterán, akkor lehet eredeti lámpa.
2023. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
OT minősítéssel elvileg ez még belefér.
2023. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

OT, vagy szimplán műszakira vissza van alakítva.

Még Golf IV-hez is lehet USA modult kapni pár ezerért, nehogy már ezt ne oldják meg.

2023. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!