Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most akkor mennyibe kerül az...

Most akkor mennyibe kerül az eredetiségvizsgálat?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy 800 köbcentis autót, a neten megnéztem, hogy 17 ezer lesz az eredetiségvizsgája. Férjem elvitte a közeli szervízbe, ahol 21 ezret kértek el, állítólag 4 ezer valami adminisztrációs díj. Ez a neten sehol sincs feltüntetve. Át lettünk verve, vagy tényleg van ilyen plusz költség? Ha átverés, akkor fel lehet jelenteni ezt a szervízt valahol?
nov. 2. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezek az árak, és nekem eddig több mint 10 jármű vásárlásakor pontosan annyit kellett fizetnem amennyit ez a weboldal listázott.


Fel lehet-e jelenteni? Lehet hogy igen, lehet hogy nem, de ha ennyire nem vagy tisztában a feljelentés menetével és a jogi eljárással, akkor 4000 forintért én biztosan nem mennék ebbe bele.

nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szoktam megkérdezni mindig minden szolgáltatás előtt, hogy mennyibe fog kerülni. Így utólag nem tudsz mit csinálni, főleg, hogy 4000 forintért nem éri meg foglalkozni vele, tanulópénz.
nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!