Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van bármi, amire oda kell...

Van bármi, amire oda kell figyelni, ha 1 autónk van, de ketten használjuk?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állunk. 1 autónk lesz, közösen vesszük, de mindketten használnánk. Van bármi jogi, papírral kapcsolatos intézkedés, amire oda kellene figyelnünk?

nov. 26. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Számoljátok ki, hogy kinek a nevére lenne olcsóbb a biztosítás, és arra irassátok(netrisk). Kölcsönadási szerződés legyen megírva a másik fél nevére, ha megállítja a rendőr, tudja igazolni, hogy nem lopta. Más nincs.
nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Legyenek rendezve a tulajdonviszonyok, hogyha összeveszés/szakítás van, akkor se fajuljanak el a dolgok.
nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ugy vegyetek autot hogy mindkettotok neven legyen. Ez is lehetseges csak a legtobben nem foglalkoznak vele. Ha a masik neven van az auto es szakitotok akkor nem tudod bizonyitani hogy neked is van tulajdonreszed
nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasok vagytok, akkor a fentiek által említett problémák kb. meg is vannak oldva. Ha nem vagytok házasok, akkor ne közösen vegyetek autót. :D
nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen benne memóriaülés, hogy ne kelljen mindig kézzel állítgatni.
nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
#5 Eh?
nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Probaljatok meg nem telefingani a vezeto ulest, mert veszekedes targya lehet a kesobbiekben.
nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@6

Vannak olyan autók amikben be lehet állítani profilokat. Ülés, tükrök, kormány, fékezési profil, gázprofil, fűtés stb.

Marha kényelmes dolog, ha többen használnak egy autót

nov. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kivel együtt veszel autót? Mert nálunk férjem autóját szoktam vezetni mindenféle papír nélkül, az ő nevén van minden. Azért egy kék - sárga legyen bent egy mappában. Semmi kölcsönszerződés családon belül. Párod, férjed, tesód? Kivel veszed?
nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Áh, nem is tudtam, azt hittem, memóriahabra gondolt az illető, mint amilyen párnák is vannak. Köszi! (Én ezekkel sosem foglalkoztam, csak az ülést mozgatjuk előre-hátra. :D)
nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!