Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gyorshajtás be nem fizetése...

Gyorshajtás be nem fizetése miatt, ideiglenesen kivonták az autóm a forgalomból, valamint biztosítás sem volt rajta 2 rajta Ha eladom papíron (páromnak) az autót, hogy megusszam a fedezetlenségik kifizetésést, kifizetem a gyorshajtást?

Figyelt kérdés

akkor igy meguszom a fedezetlenségik kifizetéssét? ami gondolom sulyos 100 ezrek volnának

nem kell a fejmosás egy idiota voltam, és borzaszto anygai helyzetben voltam, de most lett nyár ota fix munkám, csak nem érem utol mgam sajnos

vagy mi lehetne a meoldás?


dec. 19. 09:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
csak hogy rajtam eddig senki nem követelte ezta dijat...ügyfélkapuban sincs ilyen tartozásom
dec. 19. 10:16
 12/17 A kérdező kommentje:
csak eza gyorshjtásos
dec. 19. 10:16
 13/17 A kérdező kommentje:
csak ha vissza akarom heyeztetni forgalomba kérik majd a biztositás igazolást, amim nincs, ezért gondoltam az eladásra és akkor párom vissza tudja helyeztetni eladás után
dec. 19. 10:19
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod elkerülni, be fogják hajtani, minél később annál többet
dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
drága lesz tesa :D :D :D
dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ebből komoly bajok lesznek, nem kis összegről van szó. Most olvastam a cikk hozzászólásában, amit az egyik válaszoló küldött, hogy 14 napra volt majdnem 40 ezer forint a fedezetlenségi díj. Akkor itt milliókról lesz szó. És úgy sejtem kikerülhetetlen.
dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Pont a cikk alapján én úgy látom, hogy ezzel elkerülheted a befizetést. Van egy konkrétan erre vonatkozó kérdés is benne.

Viszont ne add el a párodnak, hanem csak ajándékozd neki. Az utóbbi esetben nem kell a teljesítmény miatti nagy összeget kifizetni, az átíratáskor.

dec. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!