Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gyorshajtás be nem fizetése...

Gyorshajtás be nem fizetése miatt, ideiglenesen kivonták az autóm a forgalomból, valamint biztosítás sem volt rajta 2 rajta Ha eladom papíron (páromnak) az autót, hogy megusszam a fedezetlenségik kifizetésést, kifizetem a gyorshajtást?

Figyelt kérdés

akkor igy meguszom a fedezetlenségik kifizetéssét? ami gondolom sulyos 100 ezrek volnának

nem kell a fejmosás egy idiota voltam, és borzaszto anygai helyzetben voltam, de most lett nyár ota fix munkám, csak nem érem utol mgam sajnos

vagy mi lehetne a meoldás?


dec. 19. 09:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
évig nem volt biztositva
dec. 19. 09:46
 2/17 A kérdező kommentje:
2
dec. 19. 09:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a biztosítás hiánya miatt vonták ki, fedezetlenségi díj csak arra az időszakra van, amíg forgalomban volt az autó.

Ha nincs rajta biztosítás, szinte azonnal kivonják.

dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem vonták ki azonnal, sőt arrol semmi evél nem is jött, csak hogy szerződést bontottak

irtak a kivonásrol szolo levélben hogy a kivonás oka a gyorshajtás

dec. 19. 09:53
 5/17 A kérdező kommentje:

2évig volt még forgalomban, biztosítás nélkül

de ha eladom papiron a promnak, ezt meguszhatom?

dec. 19. 09:54
 6/17 anonim ***** válasza:

A biztosítás hiánya miatt eddig hogy nem vonták ki?


Sajnos nem tudod ezzel elkerülni a fedezetlenségi díjat.

dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de arról nem is kaptam semmi értesitést, a fedezetlenségi dijrol... csak a gyorshajtásrol, viszont nem fizettem 2 éve ez biztos
dec. 19. 10:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem úszhatod így meg. 2014-ben bezárult ez a kiskapu.

[link]

dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos volt forgalomban, nézted az ügyfélkaput?
dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
biztos, igen
dec. 19. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!