Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha 2020 óta van biztosításom...

Ha 2020 óta van biztosításom és nem.volt karokozasom akor melyik bonusz malusz besorolásban vagyok most?

Figyelt kérdés
Netriszken most kötnek újat ha olcsóbb csak nemtudom most melyik kategória vagyok
jan. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha volt folyamatosan azonos kategóriában biztosításod, akkor 9 havonta növekszik egyet.
jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem évente.
jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az évfordulókon léptél eggyel feljebb.

A00-ból indultál.

2021-ben B01-be léptél, 2022-ben B02-be, 2023-ban B03-ba.

Ha most, 2024. január 2-án, az ezévi biztosítási évforduló előtt vagy, akkor B03-ban vagy, egyébként B04-ben.

Évente, az évforduló előtt legalább 50 nappal kell kapnod díjértesítőt a következő biztosítási évre ajánlott díjjal, abban szerepel a bonus-malus besorolásod.

jan. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van az összes "papíron" amit a biztosítótól kapsz
jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!