Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi ideig lehet fent autó...

Mennyi ideig lehet fent autó roncsbörzén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január 9-én volt a kárszakértő ,akkor azt mondta,h másnap felrakja az autót roncsbörzére.Ma hívtam a biztosítót,azt mondták még semmit nem tudnak,de tartsam felhívják a kárügyosztály azon részét,ahol ezzel foglalkoznak. Ott azt mondták,h egy hét múlva lesz eredmény kb. és ha másfél hét múlva nem jelentkeznek, hívjam őket újra. Nem tudom nekem ez így fura,tavaly rokonoknál kb. 3 hét alatt elrendeződött minden, nekünk meg már december óta húzódik. Már az is majd három hétben telt,h kijött a karszakértő. Azt tudom,h 3 napig tart egy licit,de hányszor rakhatja fel a biztosító az van szabályozva?

Előre is köszi a választ.


jan. 31. 16:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!