Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ezt meg lehetne csinálni?...

Ezt meg lehetne csinálni? (tovább a leírásban)

Figyelt kérdés
Ha nekem csakis M-es jogsim van és vennék egy 125-ös motort, amit valahogy visszafojtatnék 4kW-ra akkor azt vezethetném úgy mint egy 50-es gépet? Jó mondjuk necces mert agyon lenne fojtva de csak úgy elméletben megcsinálható lenne és legális lenne? Rendőr nem köthetne bele? És úgy lehetne hogy fizetek utána rendesen mint egy 125-ösért de (regadót, műszaki, stb.) vagy egy olyannak számítana mint egy rendes 50-es? Bocs ha hosszú voltam, csak megfogalmazódott bennem ez a kérdés, mert valahol olvastam hogy a mocikat már nem hengerűrtartalomra hanem teljesítmény szerint sorolják. Én meg szeretnék egy 125ös robogót vagy motort (melyikkel lehetne könnyebben megcsinálni?) mert az 50-eseket valószínűleg hamar megunnám.
2010. okt. 30. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mes jogsi nem teljesítményre van szabva,hanem köbcentire.
2010. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akármit csinálsz ha 125köbcenti van papírra írva akk kár vele foglalkozni. mert még meg is büntetnek.
2010. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!