Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi ideig kell többet...

Mennyi ideig kell többet fizetnem abban az esetben ha ütköztem egy autóval és én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
A másik h ilyen esetben hogyan tudnék biztósítót váltani????
2010. nov. 6. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában kategóriákkal dobnak vissza,és évente lépsz kategóriát(van ahol más időközönként),tehát ha pl visszadobnak 3 kategóriával,akkor 3 évig fizetsz többet,1 évig sokkal többet,utána lévő évben kevesebbet,azután alig többet mint előtte,és végül a 4. évben újra ugyanaz lesz a kategóriád.
2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÉS ILYEN ESTEBEN sehogy nem tudok váltani?
2010. nov. 6. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudsz, de viszed magaddal az igazolásod az előzőtől, amiből kitűnik, hogy sáros vagy.
2010. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De váltani lehet legálisan?Az nem baj ha látják csak sz**ez a mostani biztosító!!
2010. nov. 6. 19:34
 5/6 UM4 ***** válasza:

váltáskor megy veled ugyan a rossz híred de ha a másik biztosítónál nagyon akarnak új ügyfelet "csak most" és "csak önnek" adhatnak ajándék bónusz-besorolást

sztem év végén amikor mások is, válthatsz biztosítót, ez nem jobbágyság :)

2010. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válthatsz nyugodtan, az nem számít, hogy "sáros" vagy!
2010. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!