Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elhagytam a mai nap folyamán...

Elhagytam a mai nap folyamán a forgalmim, biztosítást igazóló lapom, Nem tudom hogy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
És persze h mik szükségesek az új forgalmi igényléséhez.
2010. nov. 26. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

a forgalmival okmányi iroda...

biztosítást igazoló lap, meg szerintem a biztosító lesz

2010. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha időpontot kérsz az okmányirodába, akkor egyúttal megkérdezheted ezt is....Ha jól tudom, csak saját magadat kell igazolnod. És van egy hónap kivárási idő, hogy hátha valaki visszaadja. Addig a BM igazolása alapján ( hogy egyáltalán érvényes volt e, te vagy e az autó üzembentartója) kapsz egy ideiglenes igazolványt, amivel közlekedhetsz. A biztosítódtól meg telefonon kérhetsz igazolást, hogy befizetted a díjat, és fennáll a biztosításod.
2010. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nekem nem volt egy hónap várási idő másnap bementem és csináltattam is az újat. azóta se lett meg a régi szóval nem bántam meg
2010. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hála a jó égnek még léteznek rendes becsületes emberek!Ma reggel 9 órakkor visszahozta egy középkorú nő a forgalmim ,és nem fogadott el semmiféle pénzt cserébe!Ezzel a problémám megoldódott köszönöm a segítséget!
2010. nov. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!