Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldön tartózkodom, és...

Impreza389 kérdése:

Külföldön tartózkodom, és lejár a műszaki a kocsimról, mit tudok tenni, hogy lejárt műszakival hazajussak?

Figyelt kérdés

Segítségüket szeretném kérni a következőben:

Franciaországban tartózkodom, az autómról a műszaki vizsga 2010.12.12-én lejár, de én csak 2010.12.20.-után tudok hazamenni,

kérdésem, hogy mit tudok tenni ez esetben.


Előre is köszönöm a segítségüket.


2010. dec. 5. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az biztos, ha itthon kiszúrnak, mondhatsz, amit akarsz.

Talán útvonalengedélyt lehet kérni, ez a tippem.

2010. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy kell kimennie külföldre az embernek, hogy vissza is érjen mielőtt lejár. Ezesetben ha elkapnak akkor annyi. Nem magarázható ki.
2010. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged van:

Nem csinálsz semmit, azaz egész úton hazafelé imádkozol, hogy ne állítsanak meg, ha mégis elkapnak szinte biztos, hogy nem folytathatod az utad (érvénytelen műszaki vizsgával közúti forgalomban nem vehet részt jármű).

A már előbb említett útvonalengedély beszerzése, mivel több országon átívelő az út, valószínűleg minden érintett országban be kell szerezned egyet...

Trélerrel hazahozatod magad (iszonyat költség...oda vissza út)

Utolsó ötletem, hazajössz hamarabb. Ha nem tudsz akkor valaki kimegy a kocsiért hazahozza, itthon levizsgáztatják és kimegy érted vagy hazajössz máshogy.

Ez mind-mind idő és pénz. Az előrelátás lett volna a legkifizetődőbb...

2010. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz, sajnos kint nemtudod megcsináltatni rá, ezért kénytelen leszel kockáztatni gondolom Passaou felé jössz akkor az ami nagyon necces lesz, ha ott meguszod akkor talán szerencséd lesz. Sok sikert
2010. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!