Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » ASTRA biztosítótól kapott már...

ASTRA biztosítótól kapott már valaki csekket?

Figyelt kérdés
45 napos határidő van de azért jobb lenne ha megérkezne már a csekk. Lehet ugyan átutalással is dizetni de azért jobb a lenne a csekk mert azt könnyebb a forgalmiban tárolni :)
2011. jan. 9. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi most kaptunk a héten egyet. November végén kötöttük át.
2011. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kaptam, már a multhéten. A levélben csekk, szerződés, külföldre szóló igazolás, kárbejelentő, és 2 oldal megköszönés volt.

:)

2011. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor remélem lassan nekem is megérkezik.

Kárbejelentő a csekkel? Az igen. Az Allianztól amikor tavaly megkötöttem az első biztosítást ilyet nem kaptam.

2011. jan. 12. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaptál már csekket? Nekem semmi nem jött még, se kötvény, se csekk. Telefonon nem lehet őket elérni!
2011. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kaptam csekket. Telefonon nagynehezen felhívtam őket (emailre sem válaszoltak több napja várom...), és elmondták, hogy elvileg kétszer postázták. Amit kétlek, soha nem veszett még el postai levelem, pedig sokat kapok, minden csekket postán kapok meg. Nem akartam kockáztatni, úgyhogy bár az alkuszi visszaigazolásokon kívül semmi papírt nem kaptam még, átutaltam a pénzt tegnap délelőtt. Ma este még az igazolás letöltésénél kiírja, hogy Díj rendezett: nem. Úgyhogy ezek szerint még nem könyvelték. Ez a biztosító egy vicc. Viszont ez a legolcsóbb. Úgy tűnik valamit valamiért.
2011. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kijött a csekk rohantam a postára, 2 nap múlva kapok levelet, hogy nem jó a csekk.... megnéztem valóban nem volt jó a nevem, ért. címem, összeg stimmelt, csak éppen az üzembentartó, a cím, és az autó nem. Mindegy jóváírták a nevem alatt.... Most megint várom az aktuális negyed éves csekket, novemberben húzok innen!!!
2011. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!