Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Közlekedési balesetet okoztam,...

Közlekedési balesetet okoztam, elismertem, rendőrségi jegyzőkönyvet még nem kaptam meg. A rendőrségi jegyzőkönyv megkapása előtt megjavíttathatom-e az autót?

Figyelt kérdés

Autószerelő ismerős szerint javítható,el is vállalná, számlát tudna adni.

Az autó nem casco-s,tehát saját pénzen megy a dolog.

ha megcsináltatom nem lesz később gondom? azért sietnék vele,mert az autón még van pár hónap hitel..


2011. febr. 16. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem megcsináltathatod nyugodtan. mivel már a baleset megtörtént, a jegyzőkönyv fel lett véve (szóval dokumentálva lett) már a kocsit rendbe rakathatod!
2011. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Kárszakértő látta már a kocsidat? Hiába, hogy te vagy a hibás, akkor is kell látnia. Ha látta, akkor minden további nélkül. De am a papír 2 hét alatt kiér.
2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!