Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meddig kell KGFB csekket...

Kerti Józsefné kérdése:

Meddig kell KGFB csekket feladnom, ha a gépjárművet ideiglenesen kivonták a forgalomból? A kivonás napjától, vagy addig a napig, amíg a biztosítóhoz beérkeznek a kivonást igazoló okmányok?

Figyelt kérdés
Tavaly június 29.-én baleset ért kocsival és totálkáros lett az autóm. A rendőrség ideiglenesen aznap kivonatta a forgalomból a járművet és elvontatta a rendőrség udvarára. Életveszélyes sérülésekkel mesterséges lélegeztetőgépen voltam tíz napig, majd még 3 hétig kórházba. Nem tudtam intézkedni a végleges kivonatásról, mert mozgásképtelenül kerültem haza is. Augusztusban tudtam véglegesen kivonatni, amikor már meg tudtam bízni valakit. A biztosítóm "dijnemfizetés"-sel adta ki a kártörténeti igazolásomat, mert nem voltam hajlandó befizetni a bontási igazolás napjáig a biztosítást. Június 30.-ig, azaz a negyedév végéig rendezve volt.
2011. febr. 22. 21:19
 1/1 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen időközönként (havonta? negyedévente?) fizeted a csekkeket. A lényeg ui., hogy az utolsó mindig rendezve legyen.
2011. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!