Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hiteles autót üzembentartóival?

Hiteles autót üzembentartóival?

Figyelt kérdés

A történet a következő. BArátnőm most vett magának egy relatíve új kocsit, 60% önerő a többit fennmaradót hitelre. A kocsi a saját nevén van. Minden papír minden el van intézve hozzá már!

A kérdésem ezzel kapcsolatban a következő lenne. So khelyen látom, hogy üzembentartóival lehet kocsit vásárolni, ami számomra azt jelenti, hogy elvileg akkor nem kell átiratási költséget fizetni, de a kocsinak az üzemeltetési költségei azután engem terhelnek, biztosítási díj, büntetések stb.!

Meg lehet-e oldani barátnőm esetében-a hitel miatt kérdezem-, hogy én legyek a kocsinak az üzembentartója, de ne kelljen a kocsit átiratni? Azért akarom ezt megcsinálni, mert így a biztosítás kb 4-5 annyiba kerülne, ha a kocsit én használnám!

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 2. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Megoldható, DE kell a hitelt nyújtó pénzintézet hozzájárulása.
2011. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!