Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha eladom az autóm üzembentart...

Ha eladom az autóm üzembentartóival, lehet gondom így?

Figyelt kérdés
Az autóm egy ismerősöm venné meg üzembentartóival, ha lesz később több pénze, átiratná, de ha mondjuk nem szól, hogy átiratta (megírná az adásvételit helyettem is) és leadja, én meg nem jelentem le, hogy eladtam, milyen büntetést kapok?
2011. júl. 11. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha aláírja helyetted, az okirathamisítás, üzembentartóként ezt nem teheti meg.

Egyébként hogy van az, hogy kocsira van pénze, de átíratni nincs? Én átb@szás szagot érzek.

Ha pedig véletlenül hiteles lenne az autó, akkor SEMMIKÉPP nem adhatod ki a kezed közül, semmilyen szerződés, üzembentartói, nem érvényes ilyenkor. Ugye nem hiteles?

2011. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiteles, régi autó, annyit sem ér, mint az átírás + eredetvizsgálat összesen.
2011. júl. 11. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jó ismerősöd, akkor én még az üzemeltetőivel sem szarakodnék. Simán írjatok kölcsönadásit, és egymás között lebusiness-elitek a fizetéseket. Ha esetleg vita lenne, ott a kölcsönadási...


Az eladónak eladás után 5 napon belül le kell jelenteni. A lejelentés elmulasztásának lehetnek jogi következményei...

2011. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!