Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lassú haladású járműre (pl:...

Lassú haladású járműre (pl: lovaskocsi) kell e kötelező biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

:D


ennyi erővel a nagymamira is lehetne kötni kötelezőt, hátha belerohan egy Hummerlimuzin, és összetörik (sajna csak az autó...)

2011. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért, van alvázszáma?

De folytathatnám: Hány köbcentis a motorja?

Csak arra kell, amiben belsőégésű motor dolgozik, vagy villanymotor bizonyos teljesítmény felett.

2011. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem kell rá biztosítást kötni. De vannak olyan lakásbiztosítások, melyek akkor is fizetnek, ha a lovad balesetet okoz, pl. elszabadul, és összetör egy autót. Ha jó lovad van megáll mikor kell, a lovaskocsidon meg legyen jó a fék, ennyi.
2011. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem nekem van lovam,hanem a házunkba rohant bele egy lovaskocsi összetörve a gázcsapunkat és okozva ezzel egy jó nagy gázömlést a 22 hónapos kisfiam mellé...

Ezért tettem fel a kérdést,mivel nem vagyok jártas ezen a téren...

2011. márc. 4. 12:27
 5/5 anonim válasza:
Szerintem kell biztosítás,ha a közlekedésben részt vesz.
2012. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!