Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Köthet-e kötelező biztosítást...

Köthet-e kötelező biztosítást az, akinek van autója, de nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés
Tavaly-tavalyelőtt köthettem,de az idén az online kötésnél nem engedett a rendszer tovább annál a pontnál,hogy mikor szereztem jogosítványt.Az autó a nevemen van,de nyilván nem én vezetem,hanem a párom.És így kérte be a rendszer az adatokat,hogy ki az üzembentartó.Olyan nem volt,hogy nincs.Jó.Mostmeg kederült,hogy ezt hivatalosan okmányirodánál be kellett volna jegyeztetni,ami a mi esetünkben legalább 30 ezer ft,illeték meg effélék,különben nem érvényes a biztosításom.EZT AZ ADÓFAJTÁT NEM AKAROM MEGFIZETNI. Szeretném én,mint tulajdonos megkötni ezt a kötelező biztosítást.Lehet-e? Ha nem,miért nem?
2011. márc. 8. 07:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztosító válogatja, az Allianz-nál pl tuti hogy nem lehet jogsi nélkül biztosítást kötni. De amúgy jobban jársz ha elmész egy biztosítós alkuszhoz, megéri az a 300 ft mert ő pontosan képbe van a dolgokkal.
2011. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!