Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Osztálytársamnak van korlátozá...

Osztálytársamnak van korlátozás, nekem nincs?

Figyelt kérdés
kb 3-4 hónap különbséggel kaptunk kézhez a jogosítványunkat osztálytársammal, és neki van a 12-es mezőbe egy 181-es korlátozás amit ha jól tudok az a kezdő vezetői engedély... nade ha ő már neki a jogsija meg van már jó pár hónapja, és nekem csak ezen a héten jött meg akkor az h lehet h nekem nincs semmi korlátozás, és neki meg van? mert a 2 év se neki se nekem nem telt még le...
2011. márc. 4. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért olyan nehéz felfogni, hogy olyan hogy kezdő vezetői engedély, olyan nincs.

[link] itt fel van sorolva, hogy mi mit jelent.

2011. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Silber ***** válasza:

Akkor idézek...

"181 Kezdő vezetői engedély minősítés meghosszabbítása"

2011. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"181 Kezdő vezetői engedély minősítés meghosszabbítása" ebben a mondatban is benne van h kezdő vezetői engedély és az is h meghosszabbítás, de ha nincs ilyen akkor mit hosszabbít meg? és ha nincs ilyen h kezdő vezetői engedély akkor miért van korlátozásként be írva osztálytársamnak?
2011. márc. 4. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen :D
2011. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
komolyan nem értem :D ebbe semmi logika nincs...
2011. márc. 4. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel várhatod, hogy pár hónapon belül behívnak és ingyen készítenek egy újat, amin rajt van a kód.

Ha ez nem történne meg, az sem baj, ne foglalkozz vele különösebben. De arra figyelj, ha bármit csinálsz utána fognak nézni és a nyilvántartásból kiderül, hogy a tiéd is kezdő és aszerint bírálják el a tettedet.

Én is így jártam, de másik kód hiányzott, kb. 3 hónap múlva kérték, hogy fáradjak be mert elszúrták...

2011. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Saját kérdésem ugyanez ügyben: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__biztositas-papirmu..


Olvasd el a válaszokat.

Nálunk már 6 embernek van jogsija az osztályban, és nekem meg még egy srácnak nincs korlátozás beírva, mindenki másnak van.

2011. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. márc. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!