Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Válthatok biztositót ha a...

Válthatok biztositót ha a Babettámra régota nem fizettem kötelezőt? Most szeretném újra üzembe helyezni és lenne egy olcsóbb ajánlat rá.

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen, hisz minden évben ott kötsz szerződést ahol akarsz.
2011. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak az a gondom h.az előző biztosítónak pedig napi díjat kellene fizetni.Keményen, holott évekig a garázsban állt a "Babszi" uis eddig az autót használtama közlekedésre.
2011. márc. 14. 00:54
 3/13 A kérdező kommentje:
*használtam a közlekedésre*
2011. márc. 14. 00:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem-e kéri a biztosító az előző évi szerződésedet?

Ha motort vettél használtan, akkor adásvételit kérnek. Mivel már régóta a tied, ezért gondolom, hogy kérik az előző évi szerződést.


Amúgy nekem volt motorom, és miután többet már nem használtam, leadtam a matricát és a kötvényt. Utána még állt egy darabig, majd el lett ajándékozva. Nem tudom, az új tulaj hogy helyezte újra üzembe. Igaz, akkor már jóval 20 felett volt a Babetta.

2011. márc. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Szóval ahová átszerettem vna menni ök elkérték a régi bizt. szerződést és a csekket akkor mondták nekem ezt a napi díjas ügyet.Sajnos a reklám miatt nem írhatom ki hogy kikről van szó.Ez azért így már húzós lenne és igazságtalan szerintem.
2011. márc. 14. 01:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként olvastam itt a Gyakori kérdéseknél,h egy fiatalember eladta a motorját az édeapjának papiron és ő pedig vissza vásárolta tőle és így ment át az új bíztosítóhoz és nem lett ebből kára.Lehet h. nekem is ezt kellene csinálni? Hát ha így szabad?
2011. márc. 14. 01:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak még annyit hogy a Babetta 30éve az enyém, csak az utóbbi öt éve állt a garázsban használat nélkül.Ígypedig nem fízettem érte biztit Most is csak a benzinválság és a nyugdíjazásom miatt került elő.Bocsi a sok szövegelésért.
2011. márc. 14. 01:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Ebben én is benne lennék,de a police az nem díjjazná ezt a megoldást.Hídd el nem én erőltetem csak ilyen buta a törvény, lehúzás az egész!
2011. márc. 14. 02:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Kell készíteni egy új adás-vételit ami azon a napon kelt amikor bemész a biztosítást megkötni így nincs pótdíj, nincs napidíj, nem kérik az előző biztosítási papírokat. Mindenki boldog.
2011. márc. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan veszed ezt a reklám dolgot. Semmi ilyesmi szabály nincs, hogy ne írhatnád le bármilyen cég nevét.
2011. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!