Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » KÖBE egyesületi tagdíj tagonké...

KÖBE egyesületi tagdíj tagonként (nem szerződésenként) 150 Ft/hó. Mit jelent ez? (lennt részletesebben)

Figyelt kérdés

Biztosítóváltás előtt állok,és a netriskes kalulátorral azt az eredményt kaptam,hogy legkedvezőbb ár számomra a KÖBE biztosítónál lehet.


De lejjebb görgetve a Tarifálási Paraméterek alatt ki van emelve,hogy - KÖBE: egyesületi tagdíj tagonként (nem szerződésenként) 150 Ft/hó.


Ez mit takar pontosan? Csekkel együtt jön az a plussz 150 Ft havonta? Vagy egyszerre kell kifizetni?


Előre is köszönöm!


2011. ápr. 17. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól meg kell gondolni! Mivel egyesület, kötelező a tagdíj, amit -általában- egy összegben szoktak kérni. De van olyan veszélye is a dolognak, hogy esetleges csőd esetén az egyesületi tagoktól pótbefizetést kérnek! Emlékeztetnék a MÁV Biztosító esetére!
2011. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tehát inkább nem ajánlanátok a KÖBE biztosítót?

Mondjuk a második legkedvezőbb számomra az Allianz lenne..

2011. ápr. 17. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én köbés vagyok évek óta.

Nagy autóm van,fiatal vagyok stb.;így elég drága így is a biztosítás.

Na akkor az anyagiak: én év végén kötöttem újra náluk,a második negyedéves díjhoz adták hozzá a plusz díjat.

De még nekem így is ez messze a legolcsóbb.

A következő kétszer ennyi lett volna sajnos.

2011. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!