Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi bajom lehet esetleg abból,...

Mi bajom lehet esetleg abból, ha ki írom egy A/4 es papírra, azt hogy „police” és kirakom a jobb oldali napellenzőre? (csak parkolásra)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi,de miért jó ez neked?
2011. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vagy inkább Bűnmegelőzés-t írjak ki? (egyébként azért szeretnék ilyesmit ki írni, hogy az utcán parkolva az, aki fel akarja törni az autót, az meggondolja, hogy valóban fel szeretné e törni, tehát egyfajta elriasztás miatt)
2011. ápr. 18. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Se bajod, se hasznod. Szerintem.
2011. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szerintem nem ijesztene el senkit, egy sima lapra kiírva... bár lehet hogy van akik annyira készen vannak, hogy ha fel akarnának törni egy autót akkor az egyik 100 hogy bemesélné, hogy nee te hülye oda ki van írva hogy police.... de szerintem nem lenne hatásos
2011. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz, de ez egyáltalán nem hatásos módszer. nem is tudom hogy juthatott ilyen gyerekes ötlet az eszedbe :P
2011. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De például ilyesmi, nem ütközik törvénybe, hogy a rendőrség lógójával vissza élés? Mert megtévesztő stb..
2011. ápr. 18. 18:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam ilyesmire, de az az igazság, hogy lehet ezzel inkább csak cukkolnád a "szakembereket" hogy na itt egy sün, csak azért is törjük már fel a kocsiját...


Roppant egyszerű a megoldás: ne tarts értékeket az autóba, de ha elkerülhetetlen, legalább ne látható helyen.


Egyébként ha már ilyet akarsz, akkor inkább a police matrica lenne jó, amit a napellenzőre szoktak tenni és lehajtani. Szerintem nem védi a törvény, okiratnak semmiképpen sem az, viszont nem tudsz hozzájutni :)

2011. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
multkor már másodjára törik fel az autot aminek semmi értelme nem volt mivel nincs semmi az autoban igy már vezetö oldalon most cserélem 2szora az ablakot..
2011. ápr. 18. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Ötltenek nem rossz. Én holnap akarok a 8ban megállni kocsival csak hát 3ajtós rendőrautó az nincs (már) Főleg nem egy Cordoba :D
2011. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát jah olyan már nincs, de ford focus 2000 évjáratu sötétkék sem valószínű, de hátha :)
2011. ápr. 18. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!