Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha én veszek 1 jobb kormányos...

Ha én veszek 1 jobb kormányos szgk-t pl. Angliában akkor arra tudok magyar rendszámot tettetni? Vagy ez hogy müködik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 21:40
 1/1 anonim válasza:
le lehet vizsgáztatni. Behozatalnál fizetsz, átírás, eredetvizsga stb. gyakorlatilag tök mindegy hogy jobb kormányos, a lényeg mint egy másik külföldi autó esetén. Regisztrációs adó, illetve többi költség amit leírtam. De szerintem rossz ilyen kocsit vezetni itthon, képzeld el egy kamion előzését... (nem látsz ki semmit, csak úgy hogy az autód felét legalább át tolod az ellenkező közlekedési sávba... gondold meg!
2010. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!