Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikorra várható az okmány?

Mikorra várható az okmány?

Figyelt kérdés
Ma igényeltem meg a vezetői engedélyemet, körülbelül mikorra várható az érkezése? Postán kapom majd meg. Ki mikorra kapta meg az ELSŐ vezetői engedélyét? (Lehet, hogy volt a kérdés már de azért értékelem a hasznos válaszokat) Köszi!!!
2011. máj. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt is megéltem, hogy valaki a nevén nevezi! vezetői engedély

Nekem azt hiszem 5 nap múlva küldte az okmányiroda.

Ha jól tudom 2 hét áll rendelkezésükre.

2011. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is 2 hetet tudok, csak mégis megérdeklődtem ki milyen tapasztalatokkal bír, mert nagyon sok az a 2 hét sajnos! És amit kaptatok papírt esetleg azzal vezetett valaki? Kockáztatott?
2011. máj. 4. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Azzal ne vezess nem jogosít fel rá. Rá is van írva.

Ha a rendőr elkap ugyanúgy engedély nélküli vezetés, és eltilthatnak a vezetéstől.

2011. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen, csak olyan hülyeség basszus levizsgázik az ember egy x napon és rá közel 3 hétre vezethet! Azért elég sokat felejt az ember, vagyis úgy mondanám, hogy kiesik a rutinból amit a 30 óra alatt elsajátított. Tudom 2 hetet én is kihagytam és igen, észre is lehetett venni a következő órán!
2011. máj. 4. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség-nem hülyeség, az okmányt legyártani nem 2 perc. Ez van. 2 hét alatt pedig nem lehet elfelejteni vezetni. Akkor nekem is újra kellene tanulnom sokszor.
2011. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szolnoki vagyok, múlthét pénteken 10:40kor adtam le az igénylést az itteni okmányirodába, és most kaptam meg 09:40kor pontba :D Durván 3 munkanap volt!
2011. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!