Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogositvány bevonása?

Jogositvány bevonása?

Figyelt kérdés
Baleset miatt pár hónapra bevonták a jogsim.Mikor kell bevinnem?Mikortól kezdödik a pár hónap?amikor átvettem a póstán a levelem?És amikor megyek a jogsiért kell fizetnem vagyha leadtam akkor?Szólnak,értesitöt küldenek mikor mehetek érte vagy én menjek egyszer csak?Vagy,hogy müködik?Kinek volt már és mennyi időre vonták be?Mennyi idő után kell ujra vizsgázni?
2011. jún. 15. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A LEADÁSTÓL ketyeg,vidd be holnap,hamarabb vége lesz és a rendőr se büntet meg mert a gépben ott a tiltás.

Ha fizetned is kell akkor arról csekket kapsz azt nem az okmányirodában fizeted.

Határozott időre vonták be (4-6 stb. hónap) melynek lejártakor mehetsz érte,külön értesítés nélkül.

Újra vizsgázás nem a hónapok számától hanem a bírói határozattól függ .

2011. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már hónap közepe óta érvénytelen állitolag,de az okmányirodában azt mondták majd kapnak papirt akkor küldenek egy papirt,hogy be kell vinni.Azóta semmi.Mennyit csuszik ez,vagy,hogy van?
2011. jún. 25. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
8-15-30 nap a "hivatalos" ügyintézési idő kicsiny hazánkban melyet az utolsó percig ki is használnak az ügyintézők ...
2011. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
király.ez azt jelenti,hogy a 2 helyett a csuszott ügyintézés miatt 3 hónap jogsinélküliség is lehet?
2011. jún. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!