Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Honnan lehet beszerezni "H"...

Honnan lehet beszerezni "H" országjelzésű matricát?

Figyelt kérdés

Régi típusú rendszám mellé ez szükséges ha külföldre utazunk vagy pedig a zöldkártya. Eddig azt hittem ezt is a biztosító adja (hisz ez elvileg a biztosítás meglétét igazolná) de ott azt mondták ma nekem, hogy nem ők adják és nem tudják hol lehet beszerezni.

Tehát nem az EU-s rendszámtáblához kötelező regisztrációs matricára gondolok, hanem a régi rendszámhoz kötelező országot jelző matricára.

Tud valaki segíteni?


2011. júl. 11. 18:47
 1/7 szchylla válasza:
Szerintem benzinkutakon lehet kapni...
2011. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Autósboltokban, de szoktak árulni a vaterán is 100-200ft-ért 90ft-ért ki is postázzák egy boritékban.
2011. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És hova kell ezt felragasztani az autón? Szélvédőre?
2011. júl. 11. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szélvédőre,csak autópálya matricát ragaszthatsz. A H betűs matricát általában hátulra a rendszám tábla mellé. akár jobb akár bal oldalra. Ez már a te döntésed.
2011. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
benzinkúton. Nem voltál még kúton soha? kannázol vagy mi?
2011. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
47%
Autosboltra gondoltál e már, vagy csak a péknél kerested? Ennél értelmetlenebb kérdést fel sem tehettél volna, már ne is haragudj. Nem értem, hogy eddig hol éltél. Kiflit tudod hol kell venni?
2011. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha csak "H" betűt szeretnél, itt találtam: [link]
2022. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!