Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Adásvételit nem adtam le kb.7...

Mucsi Júlia kérdése:

Adásvételit nem adtam le kb.7 honapja. Milyen büntetést kaphatok?

Figyelt kérdés
Alapból nem volt törzskönyv a kocsihoz (sztem elvesztettem). A vevő azt mondta megveszi igyis, majd ö elintézi a törzskönyvet. Megvette, a biztositonál leadtam az adásvételit, el is fogadták. (ugy hogy nincs kitöltve a törzskönyv rublikája). Az okmányirodában viszont azt mondták, ezt igy nem vehetik át, igényeljek újat, 6ezer ft. Én mondtam, hogy a vevöm megoldja a törzskönyvproblémát, erte a nö csak nézett, hogy ezt szerinte nem lehet, csak nekem. Ok, eljöttem az adásvételivel a kezemben. Ez volt 7 hónapJa kb. Ilyenkor mi a teendö? Milyen büntetést kaphatok? válaszaitokat elöre is köszönöm
2011. aug. 28. 11:01
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Elmondták, mit kell tenned. Kérni egy újat. Nem most, hanem amikor eladtad. A büntetést meg majd megtudod mennyi.
2011. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!