Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladtam az autóm. Sajnos nem...

Eladtam az autóm. Sajnos nem tudok személyesen bemenni az okmányirodába, postán hogyan kell jelezni feléjük az adásvételt? Csak meg kell küldeni az adásvételit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Fénymásold le, és a másolatot küld el egy pár sor kíséretében. Én is így tettem.
2011. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A borítékra rá kell írni, hogy 'gépjármű ügyintézés'!!
2011. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm-köszönöm! Ezek szerint nem jelent gondot ha nem az eredetit küldöm be nekik?
2011. júl. 2. 06:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. :) Ők majd visszaküldik az ő pecsétjükkel az adás-vételi másolatát. Ezt a papírt tedd el.

Mi pár éve jártunk úgy, hogy eladtuk az autónkat, s nem jelentettük be, aztán jött a papír a súlyadóról. Akkor hamar szaladtam a hivalba, utána az okmányirodába. Kiderült, hogy aki vásárolat nem iratta át.. Pár száz ezres büntetést szabtak ki rá. Utána már csak én is postán küldtem el az adás-vételi másolatát. Amúgy ők is csak lefénymásolják az okmányirodában, az eredetit kapod vissza ott. Így meg egy másolat lesz lepecsételve. Az ugyanolyan hiteles.

2011. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. júl. 3. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!