Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Akkor soha többet nem lehet...

Akkor soha többet nem lehet jogosítványom? Hol lehet elkezdeni az intézkedést?

Figyelt kérdés
2002-ben ittas vezetés miatt 8 hónapra eltiltottak a vezetéstől és utánképzésre köteleztek. Az erről szóló határozatot elveszítettem és be sem tudom szerezni, mert elévült és megsemmisítették, de a rendszer mutatja a 8 hónapos eltiltást. Sajnos a határozat nélkül nem kezdhetem el az utánképzést, a rendszer miatt pedig a jogsit sem újból. Mit tudok ilyenkor tenni? Hol induljak el?
2009. ápr. 23. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
De a 8 hónap valamikor letelik még ha mostantól is számítanák...ha nem tudod bizonyítani, hogy mikor volt és még azt is mondják, hogy 8 hónapra mostantól eltiltanak (amit szerintem nem tehetnek meg), akkor is lesz egyszer jogsid. Mondd el az illetékesnek, hogy mi történt épp ahogy itt is tetted. Kizárt, hogy erre semmi megoldás sincs.
2009. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt megtettem az "illetékesnél" is, de azt mondta a határozat nélkül nem tud tenni semmit.:-(
2009. ápr. 23. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
magyarorszag.hu-ra regisztrálj be az ingyenes 30 napos verzióra, és ott minden világosan le van írva. Először el kell menned utánképzésre, majd később vizsgáznod. Az országos szervnél lehet papír nélkül is jelentkezni, de előtte érdemesebb emailben megérdeklődni ezt a dolgot.
2009. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!